Recent Videos

Коли суперники занадто нерівні (ВІДЕО)

У черговому турі імпровізованого Відкритого Кубку Великоомелянської ОТГ, Футбольний клуб “Славія” зустрічався з ФК “Обарів”. Сили суперників на полі були занадто нерівні. В той час, як “Славія” є одним з лідерів районного футболу, то обарівці виступають на один дивізіон нижче. Якщо казати конкретно про цю гру, то великоомелянці зібрали на неї рівно два склади – 22 футболісти, які і відіграли порівну по тайму, натомість суперники ледь назбирали 11. Підсумковий рахунок матчу, десь якраз відповідає різниці в класі суперників, як загалом, так і в цьому матчі. Інтрига в грі з’явилася вже майже перед фінальним свистком. Питання стояло в тому, хто більше більше заб’є супернику, склад першого тайму, чи другого. В результаті, дубль Едуарда Семенчука за протягом двох хвилин схилив перевагу на користь футболістів, які вийшли на заміну.

У підсумку перемога “Славії” 15:0. В першому таймі хет-трик оформив Роман Цілюков, дубль – Олексій Грицак також забили Володимир Момоток та Олександр Антонюк і на перерву команди пішли при 7:0.

В другому таймі розгром продовжив Юрій Гриценко, дублями відзначились Юрій Гуменюк, Андрій Паршиков та Едуард Семенчук, ще один гол на рахунку Євгена Ревуцького. Усі голи та найцікавіші моменти гри дивіться у відеоогляді.

Також, Вашій увазі, відео всього матчу:

Фоторепортаж з гри дивіться на нашій офіційній сторінці у соцмережі Фейсбук:

В іншому матчі ігрового дня “Переможець” з Грушвиці мінімально обіграв ФК “Понебель” 1:0.

Тож, після двох зіграних турів ФК “Славія” як і очікувалось одноосібний лідер, маючи 2 перемоги з різницею забитих та пропущених голів 22:3. На другому місці “Переможець” 3 очки з різницею голів 4-7, третій ФК “Понебель” 3 очки, 7-4 різниця, і ФК “Обарів” на четвертому місці з двома поразками та 3-22 співвідношення голів.

В третьому турі змагань “Славія” має зіграти з ФК “Понебель”.

Щодо інших матчів ігрового дня, то у Рівненському районі зафіксовані наступні результати:

РЕЗУЛЬТАТИ ТОВАРИСЬКИХ МАТЧІВ у Рівненському районі 19 липня 2020 р.
Вікторія 1 3 – 6 0
Зазначимо, що через карантин футбольні змагання як в Рівненському районі, так і у всій області під забороною. Щоправда, це не стосується тренувань. Районні команди самоорганізувалися і створили для себе такий турнір назвавши його Відкритим Кубком ОТГ.