Визначились усі півфіналісти Кубку Рівненського району

Як в перший ігровий день, так і в другий, в одному з матчів основних 90-та хвилин не вистачило, щоб визначити переможця. Так у середу, ФК “Тинне” та “Переможець” відіграли 1:1, а в серії пенальті кращими були гості з Грушвиці – 4:3 та місце у півфіналі.

Не менш драматично розвивалися події сьогодні у Заборолі в грі “Продторгобладнання” – “Маяк”. Господарі перемагали з рахунком 3:1 десь до 85-87 хвилини та не змогли втримати переможний результат, колоденці зрівняли рахунок 3:3 та перевели матч в додатковий час. І за відведені 30 хвилин ще двічі забили у ворота “Продторгобладнання” і перемогли 5:3 та вийшли до наступного раунду.

А от Кустин ці два дні був сповнений “сумом та печаллю” місцевих любителів футболу і футболістів. Обидві їх команди зазнали двох розгромних поразок пропустивши на обох 13 голів. У середу, “Горинь”, яка в попередньому раунді “розібралася” з “Інтеркарсом”, в чвертьфіналі несподівано була нокаутована ФК “ЛМЗ Квасилів” з рахунком 4:0.

Ще плачевніші кубкові перспективи виднілися на горизонті перед “Вікторією”. Їм треба було не осоромитись перед “Славією”. Ці команди, там само, зустрічалися у неділю в рамках Чемпіонату Рівненського району, і тоді великоомелянці відвантажили супернику сухих 10:0. До слова, для “Славії” це був вже другий поспіль матч, який вони вигравали з таким же рахунком, перед цим в 1/8 кубку району стільки ж вивезли з Великої Омеляни РОКО з Городка. Тож, сподіватися на те, що кустинці за три дні зроблять роботу над помилками, і “дадуть бій” “Славії”, мабуть не вірили і самі футболісти “Вікторії”. Вся інтрига була лише в тому, чи продовжать великоомелянці свою серію в 10:0.

Все йшло за планом до 39 хвилини. За цей час у воротах “Вікторії” вже побувало шість голів, які забили Євген Ревуцький, Олег Шандрук, двічі Тарас Топоровський та стільки ж Роман Цілюков. Але, одна з небагатьох атак господарів, і оборона “Славії” не впоралася, тож на перерву команди пішли при 1:6. Тож, “серія” вже обірвалася, але можна було б сміливо чіплятися за 10 голів у ворота суперника. Від початку другого тайму Едуард Семенчук та Роман Цілюков довели рахунок до 8:1. І, у футболістів, які вийшли на заміну, було ще 35 хвилин, щоб забити ці символічні два м’ячі. Але… мети досяг лише один влучний постріл Юрія Гуменюка. Тож, і тут все “обломилося”. В підсумку 9:1.

Усі результати чвертьфіналів:

ФК “Тинне” – “Переможець” 1:1 (пен 3:4)

“Горинь” – ФК “ЛМЗ Квасилів” 0:4

“Продторгобладнання” – БМ “Маяк” 3:3 (додатковий час 3:5)

“Вікторія” – “Славія” 1:9.

Жеребкування півфіналів відбудеться у п’ятницю 27 серпня о 16:00. Його результати ми повідомимо на нашій сторінці у Фейсбук. Приєднуйтесь, щоб першими бути вкурсі усіх новин від нашого клубу!