“Славія” захищатиме титул “Зимового Чемпіона Рівненського району”

Футбольний клуб “Славія” став шістнадцятим учасником традиційного “Відкритого зимового Чемпіонату Рівненського району”. Команда потрапила до Групи “А”, і в першому турі, який відбудеться найближчої суботи 30 січня на запасному полі стадіону “Хімік” зіграє з “Зіркою” з Великого Житина. За попередньою інформацією – це буде матч-відкриття змагань, і розпочнеться він орієнтовно о 10:30 – 11:00.

Нагадаємо, що ФК “Славія” є діючим чемпіоном цього турніру. При чому, золоті медалі “районного зимника” команда завоювала вперше в своїй історії. У фінальній грі великоомелянці здобули вольову перемогу 2:1 над командою “Продторгобладнання”. Тож, у 2021 році “Славія” захищатиме званння найсильнішої “зимової” команди Рівненського району.

У Рівненській районній федерації футболу відбулося жеребкування складів груп турніру. Ось результати: