Камбек “Славії” у Заборолі

Андрій Давидюк став головним героєм товариського матчу Футбольного клубу “Славія”. В рамках підготовки до сезону у Рівненському районі великоомелянці у Заборолі зіграли контрольний поєдинок ще з одним представником Вищої ліги “Продторгобладнання”.

На старті другого тайму “Славія” пропустила гол, і рахунок став 3:0 на користь господарів поля. Після цього команда ще раз довела, що у футболі немає нічого неможливого. Менш як за сорок хвилин Андрій Давидюк оформив хет-трик та зрівняв рахунок, а новачок команди Василь Теребійчук забив переможний гол та приніс перемогу “Славії” з рахунком 4:3.

Найближчої неділі “Славія” зіграє перший офіційний матч – це буде гра групового етапу Кубку Рівненського району проти “Понебелі”, яка відбудеться у Городку.