“Славія” стартувала в літньому сезоні з розгрому суперника (ВІДЕО)

0
387

Дива не сталося. Футбольний клуб “Славія” без особливих проблем здобув перемогу в стартовому матчі літнього сезону. У першій грі групового етапу Кубку Рівненського району, в Городку, великоомелянці обіграли з великим рахунком представника другої районної ліги ФК “Понебель”.

До честі суперника, вони гідно трималися, і навіть мали один шанс забити гол. Але, так тривало до тридцятої хвилини, поки капітан команди “Славія” Роман Волох з передачі Віктора Каращенка не відкрив рахунок в матчі і команди в сезоні. На 39-й хвилині Роман Волох до забитого голу додав ще результативну передачу, яку точним ударом головою завершив один з найактивніших в складі “Славії”, новачок команди Назар Поліщук. А перед свистком на перерву “здолбунівський дует” великоомелянців організував третє взяття воріт господарів. Удар в Романа Цілюкова не вдався, але Тарас Топоровський був на місці і таки закотив м’яча у сітку – 0:3.

На п’ятдесят першій хвилині Тарас Топоровський оформив дубль, вдало відкрившись на пас від Дмитра Жигуліна. Другий свій гол в матчі Назар Поліщук забив на 56-й хвилині, знову відгукнувшись на навіс, цього разу від Віктора Каращенка. Після того, як тренери “Славії” використали майже всі заміни, за п’ятнадцять хвилин двічі у воротах “Понебелі” встиг відзначитись Євген Ревуцький. Якщо в першому взятті воріт йому потрібно було просто потрапити по м’ячу, то другий гол він забив, пройшовши слаломом зі своєї половини поля, і самостійно обігравши весь захист суперника. В перерві між цими голами, господарі таки зуміли підловити великоомелянців на помилці та забити гол престижу. В підсумку 7:1, перемога “Славії”.

Відео всього матчу:

В іншому матчі групи “Вікторія” з мінімальним рахунком 1:0 обіграла “Альянс”. Наступну гру Кубку Рівненського району “Славія” проведе найближчої неділі 25 квітня на виїзді з “Альянсом”. Результати усіх матчів туру. Нагадуємо, що за підсумком ігор в одне коло у групах, по дві кращі команди вийдуть до 1/8 фіналу.

Цьогоріч оновлений кубок здивував не менше, аніж тренувальний зимовий турнір. А здивував він насамперед своїми результатами, де було зафіксовано рекордний показник перемог команд які, начебто, мали бути нижче за класомвід свої суперників. Майже половина колективів вищого дивізіону втратила очки. Чудовим прикладом стала група А, де два представники вищого дивізіону залишилися ні з чим. У групі В відбулася схожа ситуація, проте, ХФК “Надія” записала у свій актив хоча б один пункт. Група С виділяється на фоні решти перемогою фаворитів пар, де особливо впевнено це зробила Славія. Група D нічим цікавим не запам’яталася, а от у групі Е відбулася міні-сенсація – Продторг не зумів переграти ФК Шубків. У групах F,G та H матчі завершилися без несподіванок, хоч і мала місце доволі непоступлива боротьба, та ігор “в одні ворота” майже не спостерігалося.
Поєдинки  за участю команд «Маяк» та ФК «Ясининичі» не відбулися, у звязку з відмовою від участі у змаганнях, а суперникам даних колективів були зараховані технічні перемоги із рахунком 3:0.