Recent Videos

Упевнена перемога та фейр-плей від “Славії” (ВІДЕО)

У другому турі групового етапу Кубку Рівненського району “Славія” грала у Білій Криниці проти тамтешнього “Альянсу”. Суперник виступає в першому дивізіоні районного чемпіонату, і стартовий матч кубку програв “Вікторії” 0:1. В той час, як “Славія” розгромила ФК “Понебель” 7:1.

Команди не форсували подій. “Славія” мала перевагу, хоч і “Альянс” також намагався використовувати помилки суперника і швидко переходити в контратаку. На 26 хвилині гри Віктор Каращенко у штрафному майданчику суперника зловив на протиході Дмитра Агеєва, і той таки виставив корпус, заблокувавши гравця “Славії”. Арбітр без роздумів призначив пенальті. Суперечок навколо рішення судді було чимало, як на самому футбольному полі, так і поза ним в коментарях до публікації відео у фейсбуці. Думки, очікувано, розділилися. Як би там не було, але рішення про призначення пенальті мало право на життя. Напевне, мало хто б так вчинив, як це зробив наддосвідчений Олександр Антонюк, особливо зважаючи на рахунок 0:0 і середину першого тайму. Але, він спеціально вдарив повз ворота, таким чином, заспокоївши емоції на полі і поза ним та ще раз довів, що “Славії” не потрібна допомога арбітрів, і команда самостійно може перегравати суперників.

Найефектинішим епізодом матчу сміливо можна назвати штрафний удар у виконанні “Альянса”, а точніше ефектний сейв від Юрія Шамича в заключній десятихвилинці першого тайму. На перерву команди пішли при 0:0.

В другій половині матчу “Славія” заграла ще активніше і моментів біля воріт “Альянсу” побільшало. На 57 хвилині спрацювала “квасилівсько-здолбунівська” зв’язка “Славії”. Після подачі кутового, Роман Цілюков прострілив вздовж воріт, а Тарас Топоровський відкрив рахунок – 0:1. На 73 хвилині знову затяжний розіграш кутового і вже Євген Ревуцький, після скидки від Дмитра Жигуліна подвоює рахунок. Крапку в матчі поставив Роман Волох, який пробив точно в кут воріт, після того, як воротар зреагував на удар з льоту від Євгена Ревуцького. Перемога “Славія” 3:0.

В іншому матчі групи ФК “Понебель” обіграла “Вікторію” 1:0. Чисто теоретично існує ще якась можливість, що “Славія” не вийде до наступного етапу, але це будуть дуже складні і неймовірні розрахунки.

Заключний матч групового етапу “Славія” проведе у Кустині проти “Вікторії”. Суперники домовились відіграти 4 травня об 11:00. Хоч прогнози у футболі – це погана річ, але, схоже, що другий учасник 1/8 фіналу від цієї групи визначиться у Городку, ним буде переможець матчу “Понебель” – “Альянс”.