Recent Videos

“Вікторія” та “Славія” зламали традиції (ВІДЕО)

У попередніх трьох іграх між “Вікторією” та “Славією”, які відбулися в сезоні 2020, неодмінно було забито десять голів в кожному матчі. Двічі великоомелянці перемогли 10:0 і одного разу 9:1. Цю традицію було зламано в заключній грі групового етапу Кубку Рівненського району сезону 2021. Забігаючи наперед відзначимо, що присутні таки побачили десять голів, але в одному з них боковий арбітр таки угледів оф-сайд, тож взяття воріт не було зараховано.

Голепад розпочав Роман Цілюков, який на 8 і 27 хвилинах оформив дубль, а на 39-й – хет-трик. Перед цим на 32-й хвилині у воротах господарів “розписався” Тарас Топоровський – 4:0 за перший тайм. На старті другої половини кустинці “розмочили” рахунок, але відразу Назар Поліщук повернув гандикап “Славії” в чотири голи. На 70-й хвилині Юрій Гуменюк збільшив перевагу команди до п’яти голів. За десять хвилин “Вікторія” забила вдруге. Останнє слово залишилось за Юрієм Гриценком, який скористався філігранним пасом від Едуарда Семенчука. В підсумку перемога “Славії” 7:2.

Тож, за підсумками групового етапу Кубку Рівненського району, “Славія” прогнозовано здобула три перемоги в трьох матчах з загальною різницею забитих та пропущених м’ячів 17-3, посіла перше місце і очікує суперника в 1/8 фіналу. Інший учасник наступного етапу змагань визначиться у четвер в матчі ФК “Понебель” – “Альянс”. У господарів кращі шанси на вихід з групи, адже вони мають три турнірні очки, а от команда з Білої Криниці обидва матчі програла. Тож їх влаштує лише перемога.

ФК Понебель – Альянс (Б. Криниця)

Зазначимо, що матчі 1/8 фіналу заплановані на пізніший термін, тож у федерації не спішать форсувати подій з жеребкуванням. За словами Голови РРФФ Ярослава Коломиса, після такого “втягуючого” у сезон турніру, зараз пріоритетним завданням стоїть запустити чемпіонати та першості у всіх лігах та юнацьких змаганнях.

Перший тур Чемпіонату Рівненського району у Вищій лізі стартує 16 травня. “Славія” відриє змагання у Грабові з тамтешнім “Оріоном”.