Захист чемпіонського титулу “Славія” розпочала з виїзної перемоги (ВІДЕО)

Тридцять команд вийшли на старт Чемпіонату Рівненського району у трьох лігах. Діючий чемпіон, “Славія”, захист титулу розпочала у Зорі, господарем матчу був “Оріон” з Грабова.

Зломити опір суперника вдалося Тарасу Топоровському, який на 42 хвилині замкнув простріл Віктора Каращенка. Питання про переможця було знято протягом 55 та 56 хвилини, коли Роман Цілюков, а потім Назар Поліщук обмінялися люб’язностями один одному, забивши по голу та віддавши по гольовій передачі. Надалі “Славія” контролювала хід поєдинку, “Оріон” опирався, і навіть створював моменти, але голів забито більше не було.

Наступний матч у Чемпіонаті Рівненського району “Славія” зіграє у неділю 23 травня об 11:00 у Великій Омеляні прийматиме “Продтрогобладнання”.

Олег Шандрук
37'
Віктор Каращенко
42'
Тарас Топоровський
42'
Назар Поліщук
55'
Роман Цілюков
55'
56'
56'
Василь Теребійчук
65'
Андрій Паршиков
65'
Юрій Гриценко
69'
Євген Ревуцький
73'
Юрій Майструк
75'
Едуард Семенчук
75'
Андрій Давидюк
77'
Юрій Гуменюк
78'

10164392749-2215

Стартував перший тур вищої, першої, другої та юнацької ліг оновленого Рівненського району з футболу сезону 2021 року.
Відзначимо, що цього року Рівненськкий район значно розширився у зв’язку з територіальною реформою. До нового району, окрім Рівненського, увійшли колишні Костопільський, Березнівський, Корецький, Гощанський, Острозький та Здолбунівський райони. Внаслідок розширення, яке все ще триває, очікується набагато краще та конкурентоздатне середовище для розвитку як команд та футболістів, так і змагань вцілому.

Кубкові баталії для команд стали тільки розминкою перед головним турніром району – вищою лігою 2021.
Дебютант вищої ліги, голишівський ГолДар, розпочав з нищівної поразки із рахунком 5:0. Кривдником виступив один із фаворитів цього сезону – Інтеркарс. Чи зможуть бармаківці виступити основним подразником для Славії у цьому сезоні, котра, між іншим теж розпочала чемпіонат з розгрому, хоч і не настільки «гольового». У матчі «середняків» РОКО не без проблем здолав Вікторіяю-Агро, а ХФК Надія поступилася Горині. Цікаво, що попри провальний старт кубкових змагань, Горинь зібралася та розпочала з впевненої перемоги.
А от центральним матчем туру стала доволі рівна гра реорганізованого квасилівського колективу Єдність, та добре всім відомого Продторга. Після того як команди у першому таймі обмінялися голами, на початку другого вийти вперед заборолівцям вдалося завдяки дублю Ларіонова. Як результат мінімальна перемога, над, можливо, вже принциповим суперником.

Вища ліга. Результати матчів:

«Інтеркарс» – «ГолДар» – 5:0
«Оріон» – «Славія» – 0:3
«Продторгобладнання» – «Єдність» – 2:1
РОКО – «Вікторія-Агро» – 3:2
ХФК «Надія» – «Горинь» – 0:3

Несподівано «рівно» розпочався перший тур першої ліги району. Рівес та Альянс, як і ФК Новожуків із грушвицьким Переможцем, розпочали із результативних нічиїх. При чому кожну з команд можна виділити як потенційних претендентів на призові місця. У нічию ледь не вдалося перевести гру і колективу із Олександрії, але їх візаві із Шпанова зуміли втримати хитку перемогу.
Новачки взагалі увірвалися в першу лігу гучно «вибивши двері». ФК Корнин переграв минулорічного срібного призера, а Стандарт розгромив ФК Обарів.
Цього сезону середній по значимості турнір району може бути ще цікавіший аніж попередній, який, між іншим, був одним із цікавішим за останні декілька років.

Перша ліга. Результати матчів:

«Рівес» – «Альянс» – 2:2
ФК «Новожуків» – «Переможець» – 3:3
ФК «Шубків» – ФК «Корнин» – 2:4
«Олімпік» – ФК «Шпанів» – 2:3
ФК «Обарів» – «Стандарт» – 0:3

Цього року друга ліга поповнилася чотирма новими колективами. Представником смт Клевань, та вихідців із колишніх Гощанського та Острозького районів. ФК «Омелянець» та ФК «Верхівськ» важко назвати новачками другої ліги Рівненського району, ажде ці команди не раз грали у нижчому дивізіоні.
Отож, вдало стартували ФК Кунів-Вельбівно та ФК Клевань. Команди забили 11 м’ячів на двох та в свою чергу не пропустили жодного. В свою чергу, Чайка та АГАТ поступилися своїм опонентам, але, хотілося б відзначити, що матчі відбувалися у доволі рівній боротьбі. Цікаво, що у першому турі жоден із новачків другої ліги району не зустрівся в очному протистоянні, включаючи ФК Омелянець та ФК Верхівськ.

Друга ліга. Результати матчів:

«Фаворит» – ФК «Клевань» – 0:4
ФК «Верхівськ» – «Зірка» – 2:5
ФК «Омелянець» – «Чайка» – 3:1
«Злагода» – «АГАТ» – 2:0
ФК «Понебель» – ФК «Кунів-Вельбівно» – 0:7

Чемпіонат серед юнацьких колективів сезону 2021, розпочавсь із двох перенесених матчів та гучних розгромів. Лідерами турнірки стали ФА Стандарт, Юпітер, та ФК Забороль-юніор.