Кадрові зміни у “Славії”

Осіння частина сезону для Футбольного клубу “Славія” розпочинається вже цієї неділі першим матчем півфіналу Кубку Рівненського району у Квасилові проти “Єдності”. Гра відбудеться 22 серпня об 11:00. Запрошуємо уболівальників відвідати гру. За літню перерву в команді відбулися деякі зміни в складі.

Президент Горислав Літвінчук та весь колектив дякує за співпрацю і бажає подальшої успішної кар’єри ветерану і багаторічному гравцю команди Євгену Скляру. Досвідчений захисник провів у “Славії” п’ять з половиною сезонів. За цей час, згідно офіційної статистики УАФ, у Чемпіонаті Рівненського району відіграв 48 матчів, безпосередньо перебуваючи на полі 3456 хвилин.

Президент Горислав Літвінчук та весь колектив дякує за співпрацю і бажає подальшої успішної кар’єри Євгену Ревуцькому. Тридцятиоднорічний півзахисник кольори “Славії” захищав два з половиною роки. За цей час, згідно офіційної статистики УАФ, у Чемпіонаті Рівненського району відіграв 33 матчі, безпосередньо перебуваючи на полі 1281 хвилину та забив у ворота суперників 14 голів.

Вітаємо в команді Тараса Семенюка. Тридцятирічний півзахисник після невеликої перерви повернувся до складу ФК “Славія”. Вихованець ДЮСШ-Верес для великоомелянців не є чужим, адже до 2019 року включно постійно був у команді. До слова, згідно все тої ж офіційної статистики УАФ, останній матч у формі “Славії” Тарас Семенюк провів саме проти квасилівської команди, з якою у великоомелянців буде найближча гра.