Recent Videos

“Холодний душ” на старті (ВІДЕО)

У першому матчі осінньої частини сезону, фаворит Кубку Рівненського району не зімів в першій грі півфіналу у Квасилові обіграти місцеву “Єдність”.

Господарі набагато краще пристосувалися до специфіки свого поля, а в діях футболістів “Славії” ще відчувалися наслідки більш як місячної відпустки. В результаті, кількість гольових моментів біля обох воріт була мінімальною. Воротарям, фактично, за дев’яносто хвилин так і не вдалося проявити свою майстерність в площині воріт.

В середині першого тайму Роман Волох зробив подачу зі штрафного, де на випередження зіграв Роман Цілюков і ударом головою “підрізав” м’яч у ворота – 1:0.

Щодо другого тайму, то до його 17 хвилини якісь цікаві події на полі було важко згадати. Саме тоді квасилівчани таки вичекали свій момент і зуміли відновити рівновагу на табло 1:1.

За пів години ігрового часу, який залишався, “Славія” заграла активніше, і здавалося дотисне суперника. Були моменти, щоб забити переможний гол у Тараса Топоровського, Юрія Гриценка та інших, але рахунок на табло так і не змінився.

Відео всього матчу:

Фіналіст Кубку Рівненського району в цій парі визначиться в повторному матчі, який відбудеться у Великій Омеляні. В іншому півфіналі також суперники не зуміли виявити переможця. ХФК “Надія” та “РОКО” зіграли в нічию 2:2.