Recent Videos

Лідери чемпіонату зустрінуться у Великій Омеляні (ВІДЕО)

Команди, які очолюють турнірну таблицю Вищої ліги Чемпіонату в очному протистоянні боротимуться за вихід до Фіналу Кубку Рівненського району. Саме в такому статусі підійшли до матчу-відповіді півфіналу “Славія” та “Єдність”.

Цієї неділі в одинадцятому турі “Славія” на виїзді розгромила “Продторгобладнання”, до речі, свого суперника у кубковому чвертьфіналі, з рахунком 8:0. Холодна дощова погода, не надто вдалий результат попереднього матчу у Квасилові, присутність на грі президента клубу додали футболістам мотивації. Вже на восьмій хвилині Дмитро Жигулін відкрив рахунок, а з свистком арбітра на перерву Роман Цілюков подвоїв перевагу. Після перерви господарі геть “розклеїлись” і голи у їх ворота полетіли один за одним, тож, в підсумку з дублями гру завершили Дмитро Жигулін та Василь Теребійчук, по одному голу у ворота суперників, окрім вищезгаданого Романа Цілюкова, забили Юрій Гуменюк, Євген Білий та Тарас Топоровський.

Відео усього матчу:

Фоторепортаж:

Щодо інших ігор туру, то у Бармаках між собою грали два претенденти щонайменше на срібні нагороди. “Інтеркарс” приймав “Єдність”. І в цьому матчі квасилівчани довели, що здобувати результат проти сильних суперників вони вміють не лише завдяки своєму “специфічному” футбольному полю. Мінімальна перемога гостей 1:0 дозвлила “Єдності” обійти “Інтеркарс” та піднятися на другу сходинку турнірної таблиці.

Результати 11 туру:

У турнірній таблиці “Славія” випереджає найближчого переслідувача на тринадцять очок, і зовсім скоро може оформити своє чергове дострокове чемпіонство. І найближчої неділі, у 12 турі великоомелянці знову гратимуть в Квасилові і знову з “Єдністю”.

101743103053-2315

Але, перед цим “Славія” запрошує уболівальників на матч-відповідь Кубку Рівненського району проти “Єдності” на стадіон у Великій Омеляні у середу 1 вересня на 18:00.

Цьогоріч суперники зустрічалися двічі. У першому колі, тридцятого травня була гра третього туру у Великій Омеляні, тоді “Славія” розгромила суперника з рахунком 9:0. Друга гра була трохи більше тижня тому у Квасилові, і тоді, в першому півфіналі Кубку завдяки голу Романа Цілюкова у середині першого тайму великоомелянці вийшли вперед. Але, господарі зуміли вичекати свій момент на 63 хвилині і в одній з контратак зрівняли рахунок 1:1. Тож, хто стане фіналістом з цієї пари буде відомо після сьогоднішнього матчу.