Recent Videos

“Славія” вкотре у фіналі! (ВІДЕО)

Футбольний клуб “Славія” вийшов до фіналу Кубку Рівненського району. Для великоомелянців – це п’ята поспіль участь у вирішальному матчі за трофей. На стадії півфіналу команда зустріла серйозний супротив від суперника “Єдності” з Квасилова. Відігравши перший матч 1:1 у повторній грі напруга трималася протягом усіх дев’яноста хвилин.

“Єдність” зовсім не випадково посідає друге місце турнірної таблиці чемпіонату, і в попередньому турі на виїзді обіграла ще одного претендента на найвищі місця “Інтеркарс”. Це квасилівчани довели і в грі-відповіді півфіналу Кубку у Великій Омеляні. Звісно, “Славія” на правах господаря майже всю гру провела “на воротах” суперника, але “автобус” від “Єдності” працював, а за найменшої нагоди гості намагалися втекти у контратаку. Хиткий рахунок, тримав в напрузі обидві команди і вболівальників протягом всього матчу. Навіть “шалений” гол від Тараса Топоровського на 70 хвилині не знизив градус в матчі, адже “Єдності” як і раніше потрібен був хоча б один гол. Цього разу захист і воротар “Славії” зіграли без помилок. Перемога 1:0 і місце у фінальоному матчі для великоомелянців.

У вирішальній грі їх суперником буде “РОКО” з Городка, який за сумою двох ігор пройшов ХФК “Надія” 2:2 та 4:1.

Володар трофею визначиться у суботу 11 вересня на стадіоні “ОДЕК-Україна” в Оржеві. Початок матчу о 16:00. Запрошуємо уболівальників прийти та підтримати команди!