Recent Videos

Кубок Рівненського району повернувся до Великої Омеляни (ВІДЕО)

Після річної перерви Кубок Рівненського району повернувся до Великої Омеляни. Вже, традиційно вирішальний матч за трофей відбувся в Оржеві на стадіоні “ОДЕК-Україна”. Цього разу туди приїхали “Славія” та “РОКО” з Городка.

Вже в першій атаці Роман Цілюков мав відкривати рахунок, але захисник встиг першим вибити м’яч. До п’ятнадцятої хвилини “Славія” змарнувала ще два моменти, а далі спрацювало футбольне правило, “не забиваєш ти, – забивають тобі”. Навіть такі досвідчені гравці як Андрій Паршиков іноді помиляються, стається це в найбільш незручний момент. Футболісти з Городка своїм шансом скористалися сповна – 1:0. І якщо досвідчений ветеран помилився один раз, то в багатьох гравців “Славії” гра геть не клеїлася.  Натомість вихід на поле Віктора Каращенка став як ніколи вчасним. Ще до завершення першого тайму, він спочатку зрівняв рахунок, а згодом віддав гольову передачу на Тараса Топоровського. У другому таймі “РОКО” мав декілька нагод відігратися, але Юрій Шамич свої ворота втримав “сухими”. Тренер “Славії” Роман Байрашевський знову “вгадав” з заміною. Юрій Гриценко буквально за декілька хвилин перебування на полі точним ударом головою зумів зняти напругу в матчі. До слова, гольвою передачею знову відзначився Віктор Каращенко. В підсумку перемога “Славії” 3:1 і після невдачі у фіналі цього турніру у 2020 році, Кубок Рівненського району знову повернувся до Великої Омеляни.

Також зазначимо, що команди-учасники матчу спільно з Рівненською районною асоціацією футболу, на відміну від організаторів аналогічного обласного турніру, вперше в історії організували відеотрансляцію фінального поєдинку за Кубок району.