Recent Videos

Чемпіонство відкладається на тиждень. Боротьба за медалі загострюється (ВІДЕО)

Вже після гри тринадцятого туру Футбольний клуб “Славія” офіційно достроково міг стати Чемпіоном Рівненського району. І, якщо великоомелянці своє завдання виконали, здобувши упевнену перемогу над “Вікторія-АГРО” 6:1, то єдиний теоретичний конкурент, грабівський “Оріон” подарунку не зробив, і також здобув перемогу, до речі, з аналогічним рахунком над “ГолДар” – 6:1.

“Вікторія-АГРО” сміливо може претендувати на звання найколоритнішого учасника змагань у Рівненському районі. Два темношкірі легіонери в команді, як то кажуть, не тільки для окраси, але й доволі серйозні “бойові одиниці”. На собі це відчула і “Славія”, саме після дальнього пострілу одного з них, великоомелянці пропустили єдиний гол у матчі і тільки 4 за тринадцять турів чемпіонату.

На гру в Кустині “Славія” вийшла в дещо експериментальному складі. На заміні залишились постійні “основні” нападаючі Тарас Топоровський та Роман Цілюков, а зі старту на полі грали Юрій Гуменюк та іменинник Андрій Давидюк. На флангах півзахисту діяв Юрій Гриценко та Віктор Каращенко. Крім того, у формі “Славії” на позиції лівого захисника дебютував молодий двадцятиоднорічний Дмитро Пашко.

Вже на першій хвилині ротації в складі принесли свої плоди, Юрій Гуменюк перехопив м’яч при невдалому розіграші воротаря господарів, і відкрив рахунок. В середині тайму холоднокровним ударом в кут воріт відзначився Віктор Каращенко. А на 24 хвилині забитим голом після подачі з кутового відсвяткував день народження іменинник Андрій Давидюк. Завершилось все “голом у роздягальню” від Євгена Білого – 4:0.

На початку другого тайму господарям вдалося створити декілька небезпечних атак, і одна з них завершилась голом у ворота Віталія Матвійчука. Але, останнє слово було за гостями. В заключній десятихвилинці голами відзначились Тарас Топоровський та Назар Поліщук. В підсумку закономірна перемога 6:1.

Відео усього матчу:

Щодо інших матчів туру, то вони принесли чимало несподіваних результатів. Якщо “Оріон” упевнено обіграв “ГолДар” 6:1 та продовжує посідати друге місце турнірної таблиці, то з “наздоганяючими” командами тепер нічого не зрозуміло. Фіналіст кубку, амбітний “РОКО” без шансів на власному полі поступився “Інтеркарсу” 0:4, ХФК “Надія” слідом за “Оріоном” “зняла скальп” ще з одного претендента на медалі “Єдності” 1:0. У Заборолі “ПТГО” мінімально обіграло “Горинь” 1:0.

Тож, в турнірній таблиці “Славія” традиційно на першому місці. Команді залишається взяти одне турнірне очко, щоб стати абсолютно недосяжними і достроково оголосити Чемпіонами Рівненського району. А от інтрига в боротьбі за інші медалі загострилася. Різниця в набраних очках між другим “Оріоном” та останнім “ГолДаром” складає всього 10 очок, а грати ще п’ять турів. На третє місце після серії невдач повернувся “Інтеркарс”. Але, їм не дають розслабитись “Єдність” та ХФК “Надія”, які знаходяться  на відстані двох очок.