Recent Videos

“Славія” достроково Чемпіон Рівненського району (ВІДЕО)

Те що мало статитися, відбулося у чотирнадцятому турі. Футбольний клуб “Славія” за чотири туру до завершення змагань став недосяжним для переслідувачів, і достроково завоював звання Чемпіон Рівненського району сезону 2021.

Знакову подію команда відсвяткувала в Кустині в грі проти “Горині”. Традиційно, в матчі було забито багато голів. Аж 11. Великоомелянці без розвідки пішли на штурм воріт суперника, і вже на п’ятій хвилині, після помилки Іллі Рев’ягіна, Тарас Топоровський забив свій перший з чотирьох голів в матчі. До двадцять третьої хвилини форвард “Славії” вже оформив хет-трик, а рахунок був 4:0, ще один гол забив Юрій Гуменюк. За тотальної переваги гостей, в першій половині голів більше забито не було.

Знову на п’ятій хвилині, але вже другого тайму Тарас Топоровський забив четвертий свій гол в матчі. Василя Теребійчука відверто збили у штрафному майданчику, і вперше в цьому чемпіонаті на користь “Славії” був призначений пенальті. Після серії замін, відразу першим дотиком до м’яча рахунок 6:0 встановив Юрій Гриценко, який згодом забив і вдруге. Також голами відзначились Едуард Семенчук та Андрій Давидюк, а також захисник “Горині”, який зрізав м’яч у власні ворота. Під завершення гри господарям таки вдалося забити “гол престижу”. Зробили це вони після очевидного офсайду, який не помітив арбітр. “Славію” це не надто засмутило, упевнена перемога 10:1 та дострокове звання Чемпіона Рівненського району.

Щодо інших матчів туру, то центральною грою сміливо можна назвати “Інтеркарс” – “Оріон”. Перемога господарів 2:0 вивела їх на друге місце турнірної таблиці, скинувши звідти грабівців. Ще один претендент на нагороди “Єдність” на власному полі втратив очки з “Вікторія-АГРО” 0:0. Підтягнувся до лідерів “Продтогобладнання”, який на виїзді обіграв “ГолДар” 3:2, і, скоріш за все, поховав надії голишівців залишитись наступного сезону в дивізіоні найсильніших. Ще в одному матчі “РОКО” на виїзді обіграв сусіда по турнірній таблиці ХФК “Надія” 2:1.

У турнірній таблиці перевага “Славії” над переслідувачами становить 17 очок за чотири тури до завершення чемпіонату. У чотирнадцяти матчах команда забила 85 голів, що в середньому більше як 6 м’ячів за гру, пропустивши лише п’ять. Щодо боротьби за інші комплекти медалей, то вона у розпалі. Поки найкращі шанси на срібло і бронзу у Інтеркарса та Єдності.