Recent Videos

Чемпіонський фініш “Славії” (ВІДЕО)

Заключний тур і матч у Чемпіонаті Рівненського району “Славія” проводила у Городку, проти фіналіста Кубку району, місцевим “РОКО”. Як для одних, так і для других цей матч абсолютно нічого не вирішував в турнірній таблиці. “Славія” вже давно чемпіон, а “РОКО” відкладає свої амбіції на наступний сезон. Але, великоомелянці дуже і дуже хотіли зіграти цю гру.

Тож, команда дякує супернику за те, що “зібралися”, і що “зібралися” не так “крепко”, як на фінал Кубку району.

Гості майже ідеально провели перший тайм, Едуард Семенчук відкрив рахунок на четвертій хвилині, на 13-й його подвоїв Роман Цілюков, Віктор Каращенко довів до розгрому на 17-й, а Тарас Топоровський на 41-й забив “у роздягальню”.

На другий тайм тренери “Славії” “дали пограти всім”. Але “втягувались” в гру футболісти поступово. Тож, після голу “ще теплого” зі стартового складу Віктора Каращенка, наступило затишшя. Але, “Славія” продовжувала тиснути, ніби програвала. Юрій Гриценко голом на 83-й хвилині порушив спокій. Вже за два оберти секундної стрілки на циферблаті гравці з Великої Омеляни неабияк раділи голу Андрія Давидюка. Він став сьомим у цьому матчі у ворота “РОКО”, але це було не головне. Адже Андрій Давидюк став автором СОТОГО забитого м’яча команди у цьому Чемпіонаті Рівненського району. Забити сотню в чемпіонаті – це було бонусне завдання перед футболістами від президента, як і завершити сезон без поразок. Команда успішно впоралася з усіма викликами. А крапку в матчі та сезоні у “Славії” поставив Василь Теребійчук. Підсумковий рахунок “РОКО” – “Славія” 0:8.

Відео всього матчу:

Фоторепортаж:

Тож у вісімнадцяти зіграних матчах “Славія” здобула 16 перемог, 2 нічиїх при нулі в графі поразки. 101 гол забито та 6 пропущено. 50 набраних очок. Золоті медалі чемпіонату, плюс Кубок району, плюс золото “Славія-2” у юнацькому чемпіонаті Рівненського району. Ну і, приємний бонус, що команда ФК “Омелянець” посіла друге місце в другій лізі та підвищилась у класі. Справжній тріумф великоомелянського футболу у Рівненському районі!

На цьому змагання для клубу завершені, але протягом зимового міжсезоння, ми ще будемо згадувати матчі клубу у сезоні, а також ділитися цікавинками та статистикою у сезоні.

Щодо інших матчів заключного туру, то, як ми писали раніше, головна і фактично єдина інтрига трималася на дні турнірної таблиці. ХФК “Надія”, “ГолДар” та “Вікторія-АГРО”. Невдахами виявились кустинці. “ГолДар” на виїзді переміг 2:0 невмотивовану квасилівську “Єдність”, а ХФК “Надія” на власному полі втримала нічию з конкурентом “Вікторія-АГРО”, відправивши тих в нижчий дивізіон. Ну а в боротьбі за бронзу, прогнозовано переможцем вийшов “Інтеркарс”, який 3:0 здолав “Горинь”. “Не валяли дурня” і свіжоспечені срібні призери вищої ліги “Оріон”, який вже без турнірних завдань, але, таки переміг перед власними уболівальниками “Продторгобладнання” 3:1.