“Славія” зберегла лідерство. Підсумки другого туру “районного зимника”

У другому турі Зимового турніру Рівненського району “Славія” зустрічалася з “РОКО”. Протистояння цих команд було цікаве тим, що менше як пів року тому ці ж суперники грали у фіналі Кубку Рівненського району. Тоді великоомелянці здобули трофей завдяки упевненій перемозі 4:1. Звісно, “рядовий” матч групового етапу підготовчого турніру не можна рівняти за відповідальністю з тим осіннім, але, все-таки…

Згідно календаря туру “Славія” та “РОКО” мали вийти на поле після ФК “Омеляна” – “Аладдін”. Але, цей матч перенесли на 15:30. Тож, великоомелянці та команда Городка відкривали ігровий день. Звісно, що поле однакове для всіх, але на гру воно було важке і дуже слизьке, що могло відіграти важливу роль у підсумку матчу.

Команди не довго “придивлялися один до одного”. На такому полі подовгу тримати м’яча та “бавитися” пасами поперек поля занадто ризиковано, тому, за першої ліпшої нагоди суперники грали тільки вперед. “Славія” більш успішно діяла в захисті, перериваючи атаки суперника майже в центрі поля і відразу відповідала контрвипадами, в основному задіюючи свої фланги. Поступово перевага втілилась в голи. Спершу Роман Цілюков відправив м’яча у ворота з подачі Романа Волоха, а згодом же Юрій Гриценко подвоїв перевагу, знявши “напругу” в матчі. Були ще моменти у “Славії”, але довести рахунок до розгромного не вдалося.

Здавалося, що великоомелянці спокійно доведуть матч до перемоги, але на другий тайм суперники вийшли більш згуртованими і вже на другій хвилині заробили та реалізували пенальті, скоротивши відставання до мінімуму. Друга половина матчу проходила за рівної боротьби, але забитих м’ячів більше не було. “Славія” здобула перемогу 2:1, а завдяки розгрому ФК “Верхівськ” в першому турі 8:0, продовжила очолювати турнірну таблицю групи “А”.

Фоторепортаж з матчу від Романа Цупрука:

Щодо інших матчів туру, то наші “друзі-суперники” з ФК “Омеляна” добряче “пободалися” з амбітним дебютантом командою “Аладдін”, але таки зазнали поразки 2:3. ФК “Верхівськ” після розгрому від “Славії” у першому турі зумів реваншуватися, обігравши ФК “Тинне” 2:0. З перемоги стартував ФК “Шпанів” (згідно календаря пропускали стартовий тур), який переміг “Вікторію” 2:1. Ось що пишуть про матчі групи “А” на сайті Рівненської районної асоціації футболу:

Група «А». 2 тур. 6 лютого (неділя). Результати матчів:
ФК Омеляна – Аладдін (Рівне) – 2 : 3
РОКО (Городок) – Славія (В. Омеляна) – 1 : 2
Вікторія (Кустин) – ФК Шпанів – 1 : 2
ФК Верхівськ – ФК Тинне (Шубків) – 2 : 0
Група “А” порадувала не такими розгромними результатами як група “Б”. Та й узагалі, хотілося б відзначити, наскільки турнір не “мировий”.  Якщо звернутись до історії, то буде очевидним, що на “зимніку” нічиї не часті гості, але навіть зараз важко згадати сезон коли за два тижні не було зафіксовано жодного нічийного результату.
Отож перейдемо до самих ігор. У результативному матчі команда з Великої Омеляни зуміла створити суттєві проблеми рівнянам. Аладдін здобув таки максимум очок, але ФК Омеляна була дуже близька щоб ці очки відібрати. За Аладдін відзначилися  Левечко та Красномовець. Агеєв забив у власні ворота.
Ще в одному поєдинку явний фаворит міг втратити очки. Славія мінімально обіграла РОКО – 2:1. У воротах городоцького колективу розписалися Цілюков та Гриценко.
ФК Шпанів стартував у турнірі з перемоги. Нагадаємо що перший тур команда пропускала. У воротах Вікторії відзначилися Ревуцький та Іваницький.
Та завершальним поєдинком футбольного вікенду стала гра ФК Верхівськ – ФК Тинне. Дубль на рахунку Юзюка Василя.

У турнірній таблиці “Славія” завдяки кращій різниці забитих та пропущених м’ячів йде на першому місці. Стовідсотковий результат також має “Аладдін” та ФК “Шпанів”, щоправда останні провели лише один матч на турнірі.

На зображенні може бути: текст «rpyna A cTaHoBиwe KomaHA: rpyna A 1 I B cлaBиR H 2 2 n 2 M aлaAAиH 0 3 2 0 2 10-1 BKTopиR 0 6 4 2 0 1 9-6 wnaHиB 0 6 5 1 1 1 5-3 omeлRHa 0 3 6 2 0 1 2-1 BepxBcbK 0 3 7 2 1 1 4-4 ar“aT 0 3 8 1 1 0 2-8 POKO 0 3 2 1 0 TиHHe 1-2 0 0 2 2 0 5-8 0 0 2 1-6 0»

Найближчих вихідних на “Славію” чекає відразу два матчі. У суботу о 12:30 у третьому турі відбудеться перше офіційне “великоомелянське дербі” ФК “Славія” – ФК “Омеляна”. А в неділю, 13 лютого о 15:30 у “Славії” перенесений матч 8-го туру проти ФК “Шпанів”. Повний розклад матчів:

Субота 12 лютого:
11:00 – Аладдін – АГАТ
12:30 – Славія – Омеляна
14:00 – Тинне – РОКО
15:30 – Шпанів – Верхівськ
Вікторія – вихідний
Також у неділю 13 лютого о 15:30 перенесену гру 8-го туру зіграють між собою Славія та Шпанів.

Щодо групи “Б”, то після другого туру в ній лідирують ветерани “Понеділок” та рівненська команда, яка не грає в “літній футбол” – “Енергія”. Дві перемоги в активі також має команда “Кустин”.

Група «Б». 2 тур. 5 лютого (субота). Результати матчів:
ФК Кустин – ГолДар(Голишів) – 4 : 2
Понеділок (Рівне) – Рівес (В. Олексин) – 7 : 1
Енергія (Рівне) – ФК Понебель – 12 : 0
Зірка (В. Житин) – ФК Забороль – 1 : 2
У групі “Б” тотальне лідерство захопили обидва рівненських колектива Енергія та Понеділок. І варто зазначити не саме становище команд у групі після двох турів, а те, як команди розбираються з суперниками. У матчі Енергії із ФК Понебель рахунок взагалі довели до двохзначного. Понеділок на фоні Енергії виглядав не так яскраво, але й суперник був у них серйозніший – великоолексинський Рівес.
Решта протистоянь була сугубо”районними” та й рахунки були поскромніше. ФК Кустин продублював результат минулої неділі перегравши голишівців – 4:2. Дубль на рахунку Кухарчука Олександра, ще по голу забили Кухарчук Павло та Воробей.
В останньму поєдинку дня був мабуть найцікавіший матч туру у групі “Б”. Великожитинська Зірка дала бій ФК Забороль. У першому таймі житинці навіть переважали колектив з вищого дивізіону, а от у другому сильнішими виявилися заборолівці. У воротах Зірки відзначалися Шевчук та Горецький (з пенальті).

На зображенні може бути: текст «rpyna 6 cTaHoBиwe KomaHA: rpyna 6 I B 1 Η n eHeprиR M o 2 2 0 0 2 6 18- 1 noHeAлoK 2 2 0 0 3 6 13- 1 KycTиH 2 2 4 0 0 8-4 3a6opoлb 6 2 1 5 0 1 PiBec 4-5 2 3 1 6 0 1 4-7 3ipKa 2 3 0 7 0 2 oлиmnK 1-5 0 1 0 8 0 1 0-6 roлAap 2 0 0 0 2 9 0 3- 10 noHe6eлb 1 0 0 1 0 0- 12»

Наступний 3-й тур для колективів групи “Б” відбудеться у неділю 13 лютого:
9:30 – Понебель – ГолДар
11:00 – Олімпік – Енергія
12:30 – Забороль – Понеділок
14:00 – Зірка – Кустин
Рівес – вихідний.
Проте, у суботу 12 лютого о 9:30, перенесений матч 8-го туру зіграють між собою 2 команди, а саме – Кустин і Рівес.

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.