Майже безкомпромісний тур. Підсумки другого футбольного вікенду у Рівненському районі (ВІДЕО)

Лише в одному з п’ятнадцяти матчів (по 6 у Вищій та першій лігах, і 3 – у другій), які відбулися у трьох лігах Чемпіонату Рівненського району, суперники не змогли визначити переможця. Сталося це у першому турі другої ліги, де ФК “Гоща” розійшовся миром з ФК “Верхівськ” 2:2. В інших іграх 8 перемог на рахунку господарів, і 6 – у гостей.

У п’яти матчах одна з команд здобула перемогу з великим рахунком (більше як в 3 голи). Лідер тут бугринський “Аладдін”, який прагнув виступати у Чемпіонаті області, але, через відсутність таких змагань, змушений починати з найнижчого дивізіону Рівненського району, де виглядає абсолютним фаворитом. Аладдін – ФК Тинне 11:1, Славія – ГолДар 7:1, Олімпік – Вікторія 5:1, Мелодія – Обарів 3:0, Горинь – Карс 0:3.

Загалом же у 15 матчах забито 66 голів, що в середньому по 4,4 за гру. Тільки п’ятьом з тридцяти команд не вдалося порадувати своїх уболівальників забитими голами у ворота суперників – це Забороль, Оріон, Горинь, Обарів та Зірка. Відповідно, воротарі команд їх суперників записали до свого активу “сухі” ігри – це Рівес, Шпанів, Карс, Мелодія та Альянс.

Щодо результативності, то як в середній, так і загальній тендеція цього вікенду була такою, що чим нижчий дивізіон, тим вища результативність. Так, у Вищій лізі в шести матчах забито 20 голів (3,33 в середньому за гру), у першій – 22 в стількох же іграх, що становить 3,66 в середньому за гру, а от у другій лізі в трьох іграх команди набили один одному 24 голи, що є 8 голів в середньому за матч.

Два футболісти в турі відзначились хет-триками, – це Рустам Кишеєв та Богдан Терещук обидва з однієї команди “Аладдін” в грі проти ФК “Тинне”. Крім того, 9 футболістів записали на свій рахунок дублі. В чотирьох іграх футболісти пробивали пенальті, три з яких реалізовані. Не зміг переграти воротаря лише Глущук з Верхівська (нагадаємо, що його команда зіграла в нічию на виїзді з ФК Гоща 2:2). А ще донедавна воротар професійної чернівецької “Буковини” Ігор Фіяло, який нині виступає за ФК “Корнин” у першій районній лізі, в домашній грі проти ФК “Кунів-Вельбівно” вже на п’ятій хвилині став автором єдиного в турі автоголу, до слова, його команда програла цей матч 1:2.

Щодо порушників, то з п’ятнадцяти проведених матчів, лише в грі “Олімпік” – “Вікторія” 5:1  арбітрам не довелося діставати з кишень “гірчичників”, чи вдаватися до вилучень. Тільки один футболіст з усіх ліг – це Данильчук Є. з кустинської Горині змушений був завершити матч достроково, на 79 хвилині гри проти “Карс”, він отримав друге попередження, яке автоматично перетворилося на вилучення. Щодо жовтих карток, то їх в ці вихідні арбітри показали 44. Цікаво, що по всіх трьох лігах середня кількість майже однакова – це 18 у шести іграх Вишки, 17 у шести іграх першої та 9 у трьох матчах другої ліги, що в середньому становить – 3 жовті картки за гру.

Повна статистика усіх матчів вихідних:

Статистичні дані чемпіонату Рівненського району

ВИЩА ЛІГА

Забороль – Рівес
Результат матчу                       0 : 1 (0:0)
Арбітри Володимир Присяжнюк Юрій Кукса Микола Таргонський
Голи Чорний С.  (Рівес, 52’)
Попередження Бондаренко Олександр (55’) —  Хеленюк С. (10’), Гриб П. (35’), Гриб О. (89’)
Вилучення не було
ФК Шпанів – Оріон
Результат матчу                       2 : 0 (1:0)
Арбітри Віталій Коздровський Іванна Коломис Ігор Українець
Голи Голубчиков К. (19’,75’)
Попередження Голубчиков К. (36’) — Дацюк І. (16’), Кулаковський С. (77’)
Єдність – Переможець
Результат матчу                       1 : 2 (0:1)
Арбітри Сергій Яремчук Ігор Серветник Віктор Стахнюк
Голи Наливайко О. (67’) — Шепель В. (32’), Непомнящий С. (62’-з 11-метр.)
Попередження Кучерук Н. (62’), Дячук О. (77’) — Прокопчук Д. (90’)
РОКО – ХФК Надія
Результат матчу                       2 : 1 (1:1)
Арбітри Валентин Левчик Дмитро Шекель Тарас Гаврилюк
Голи Овсійчук В.(8’),Овсійчук М. (57’) — Гусак В. (24’)
Попередження Гупало О. (ХФК Надія, 54’)
Горинь – Карс
Результат матчу                       0 : 3 (0:0)
Арбітри Наталія Мамчур Олег Оверчук Олег Степанюк
Голи Кір’ях В. (73’), Малиновський О. (83’), Бесащук О. (85’) – усі «Горинь»
Попередження Данильчук Є. (48’), Кусік С. (67’), Ковальчук В. (73’) — не було
Вилучення Данильчук Є. (Горинь, 79’, друге попередження)
Славія – ГолДар
Результат матчу                       7 : 1 (5:1)
Арбітри Сергій Швидун Михайло Буднік Володимир Тимощук
Голи Волох Р. (12’), Чикалюк-Козакевич С. (14’) , Богданов В. (22’),             Цілюков Р. (37’-з 11-метр.), Коляда М. (44’), Топоровський Т. (59’), Жигулін Д. (82’), — Ярмолюк Д. (11’)
Попередження Момоток В. (40’), Жигулін Д. (69’) — Максимчук А. (51’)